
Диск гальмівний задній невентильований Man TGS II, TGA, Tgm I-II 75-25р Starline PB T-MN07
6 403,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: PB T-MN07
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Зовнішній діаметр [мм]: 432 Сторона монтажу: Зад Товщина гальмівного диска [мм]: 45 Висота [мм]: 135 Кількість отворів: 10 Діаметр центрування [мм]: 208 Тип гальмівного диска: з вентиляцією Довжина паковання [см]: 44 Ширина паковання [см]: 44 Висота паковання [см]: 14
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PB T-MN07 |
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 135 мм |
| Зовнішній діаметр | 432 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота паковання | 14 см |
| Довжина паковання | 44 см |
| Діаметр центрування | 208 мм |
| Кількість отворів | 10 |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 45 мм |
| Ширина паковання | 44 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 403,50 ₴







