
Амортизатор підвіски задній газомасляний Ford Mondeo I-II 93-00р Starline TL D35638.2
1 072,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: TL D35638.2
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Зад Сторона монтажу: з обох боків Конструкція амортизатора: Телескопічний амортизатор Тип амортизатора: Тиск газу Тип амортизатора: Тиск оливи Конструкція амортизатора: Демпфер без буферної пружини Вага [кг]: 2.000 Спосіб кріплення амортизатора: вушко зверху Спосіб кріплення амортизатора: вушко знизу Система амортизаторів: Одна труба Діаметр отвору [мм]: 46 Довжина 1 [мм]: 305 Довжина 2 [мм]: 451 макс. довжина [мм]: 451 Вага [кг]: 2 мін. довжина [мм]: 305 Діаметр штока поршня [мм]: 11 заповнено: Довжина паковання [см]: 50.5 Ширина паковання [см]: 6.4 Висота паковання [см]: 6.4
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TL D35638.2 |
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Mondeo |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота паковання | 6.4 см |
| Довжина 1 | 305 мм |
| Довжина 2 | 451 мм |
| Довжина паковання | 50.5 см |
| Діаметр отвору | 46 мм |
| Діаметр штока поршня | 11 мм |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор, Демпфер без буферної пружини |
| Система амортизаторів | Одна труба |
| Спосіб кріплення амортизатора | вушко зверху, вушко зназу |
| Сторона монтажу | Зад, з обох боків |
| Тип амортизатора | Тиск газу, лещата оливи |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 6.4 см |
| макс. довжина | 451 мм |
| мін. довжина | 305 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 072,50 ₴



