
Амортизатор підвіски передній газомасляний Seat Ibiza IV, Toledo IV, Audi A1 08-25р Starline TL C00327.2
1 908 ₴
- Готово до відправки
- Код: TL C00327.2
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Перед Сторона монтажу: з обох боків Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Тип амортизатора: Тиск газу Тип амортизатора: Тиск оливи Вага [кг]: 4.000 Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Система амортизаторів: Дві труби Довжина 1 [мм]: 362 Довжина 2 [мм]: 510 Діаметр отвору [мм]: 32 макс. довжина [мм]: 510 Діаметр штока поршня [мм]: 22 Вага [кг]: 4 № артикула рекомендованого приладдя: MK077 № артикула рекомендованого приладдя: MK344 мін. довжина [мм]: 362 № артикула рекомендованого приладдя: PK076 Довжина паковання [см]: 51.5 Ширина паковання [см]: 16.1 Висота паковання [см]: 16.1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TL C00327.2 |
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Polo, Toledo, Rapid, A1, Fabia, Ibiza |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота паковання | 16.1 см |
| Довжина 1 | 362 мм |
| Довжина 2 | 510 мм |
| Довжина паковання | 51.5 см |
| Діаметр отвору | 32 мм |
| Діаметр штока поршня | 22 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Сторона монтажу | Перед, з обох боків |
| Тип амортизатора | Тиск газу, лещата оливи |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 16.1 см |
| макс. довжина | 510 мм |
| мін. довжина | 362 мм |
| № артикула рекомендованого приладдя | MK077, MK344, PK076 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 908 ₴





