
Амортизатор підвіски задній газомасляний Volvo S80 I, S60 I, V70 II 98-10р Starline TL C00235.2
1 005 ₴
- Готово до відправки
- Код: TL C00235.2
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Зад Сторона монтажу: з обох боків Конструкція амортизатора: Телескопічний амортизатор Тип амортизатора: Тиск газу Тип амортизатора: Тиск оливи Конструкція амортизатора: Демпфер без буферної пружини Спосіб кріплення амортизатора: вушко знизу Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Система амортизаторів: Одна труба Діаметр отвору [мм]: 46 Довжина 1 [мм]: 283 Довжина 2 [мм]: 433 макс. довжина [мм]: 433 Вага [кг]: 1.900 мін. довжина [мм]: 283 Діаметр штока поршня [мм]: 14 № артикула рекомендованого приладдя: MK195 № артикула рекомендованого приладдя: PK413 заповнено: Довжина паковання [см]: 60 Ширина паковання [см]: 7.2 Висота паковання [см]: 7.2
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TL C00235.2 |
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | S60, V70, S80 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.900 кг |
| Висота паковання | 7.2 см |
| Довжина 1 | 283 мм |
| Довжина 2 | 433 мм |
| Довжина паковання | 60 см |
| Діаметр отвору | 46 мм |
| Діаметр штока поршня | 14 мм |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор, Демпфер без буферної пружини |
| Система амортизаторів | Одна труба |
| Спосіб кріплення амортизатора | вушко зназу, штифт зверху |
| Сторона монтажу | Зад, з обох боків |
| Тип амортизатора | Тиск газу, лещата оливи |
| Ширина паковання | 7.2 см |
| макс. довжина | 433 мм |
| мін. довжина | 283 мм |
| № артикула рекомендованого приладдя | MK195, PK413 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 005 ₴



