
Диск гальмівний вентильований Fiat Doblo, Punto I-II, Tempra, Palio 87-25р Brembo 09.5870.11
1 715,85 ₴
- Немає в наявності
- Код: 09.5870.11
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 09.5870.11 |
| Виробник | BREMBO |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 41 мм |
| Зовнішній діаметр | 257 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Tempra, Brava, Bravo, Tipo, 155, Punto, Palio, Dedra, Delta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування | 59 мм |
| Кількість отворів | 4 |
| Момент затягування | 86 Нм |
| Мін. товщина | 18.2 мм |
| Покриття | з лакованим покриттям |
| Прикріплений документ | Інформація щодо монтажу |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 715,85 ₴

