Діаметр точок кріплення [мм]: 14 Діаметр штока поршня [мм]: 16 Тип амортизатора: Тиск оливи Конструкція амортизатора: Телескопічний амортизатор мін. довжина [мм]: 419 Сторона монтажу: Перед макс. довжина [мм]: 691 Діаметр труби [мм]: 60 Спосіб кріплення амортизатора: вушко зверху Спосіб кріплення амортизатора: вушко знизу Діаметр труби [мм]: 50 Вага [кг]: 3.15
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20431 |
| Виробник | febi |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Масляний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.15 кг |
| Діаметр точок кріплення | 14 мм |
| Діаметр штока поршня | 16 мм |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор |
| Спосіб кріплення амортизатора | вушко зверху, вушко зназу |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип амортизатора | Тиск оливи |
| макс. довжина | 691 мм |
| мін. довжина | 419 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 309,50 ₴

