
Диск гальмівний вентильований Opel Signum, Vectra C, Saab 9-3 II 02-25р Bosch 0 986 479 A24
3 637,01 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0 986 479 A24
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 A24 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 45.4 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Зовнішній діаметр | 345 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Тип | Високовуглецевий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 30 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Сумісність з маркою | Opel, Cadillac, Saab |
| Сумісність з моделлю | Signum, 9-3X, 9-3, Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 110 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 110 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування | 70 мм |
| Діаметра отвору до | 14.3 мм |
| Мін. товщина | 27.5 мм |
| Обработка | з високим вмістом вуглецю |
| Покриття | з лакованим покриттям |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 30 мм |
| відповідає вимогам стандарту ЕКЄ | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 637,01 ₴
