
Амортизатор підвіски передній газомасляний Ford Galaxy I, VW Sharan, Seat Alhambra 95-10р Starline TL C00071.2
1 657,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: TL C00071.2
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Перед Сторона монтажу: з обох боків Тип амортизатора: Тиск газу Тип амортизатора: Тиск оливи Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Система амортизаторів: Дві труби Діаметр отвору [мм]: 32 Діаметр штока поршня [мм]: 22 Вага [кг]: 4.260 № артикула рекомендованого приладдя: MK067 № артикула рекомендованого приладдя: PK060 Довжина паковання [см]: 57.5 Ширина паковання [см]: 20.3 Висота паковання [см]: 20.3
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TL C00071.2 |
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Ford |
| Сумісність з моделлю | Alhambra, Galaxy, Sharan |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.260 кг |
| Висота паковання | 20.3 см |
| Довжина паковання | 57.5 см |
| Діаметр отвору | 32 мм |
| Діаметр штока поршня | 22 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Сторона монтажу | Перед, з обох боків |
| Тип амортизатора | Тиск газу, лещата оливи |
| Ширина паковання | 20.3 см |
| № артикула рекомендованого приладдя | MK067, PK060 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 657,50 ₴

