
Амортизатор підвіски передній газомасляний Toyota Yaris 99-05р Starline TL C00160.2
1 758 ₴
- Готово до відправки
- Код: S TL C00160.2
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Перед Сторона монтажу: з обох боків Тип амортизатора: Тиск газу Тип амортизатора: Тиск оливи Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Система амортизаторів: Дві труби Діаметр отвору [мм]: 30 Діаметр штока поршня [мм]: 20 Вага [кг]: 3.600 № артикула рекомендованого приладдя: MK272 № артикула рекомендованого приладдя: PK133 Довжина паковання [см]: 51.5 Ширина паковання [см]: 16.2 Висота паковання [см]: 16.2
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TL C00160.2 |
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Yaris |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.600 кг |
| Висота паковання | 16.2 см |
| Довжина паковання | 51.5 см |
| Діаметр отвору | 30 мм |
| Діаметр штока поршня | 20 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Сторона монтажу | Перед, з обох боків |
| Тип амортизатора | Тиск газу, лещата оливи |
| Ширина паковання | 16.2 см |
| № артикула рекомендованого приладдя | MK272, PK133 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 758 ₴

