- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 61551.10 |
| Виробник | Roadhouse |
| Висота | 69.2 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Зовнішній діаметр | 345 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 24 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 6, 7-Series |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10.17 кг |
| Діаметр | 345 мм |
| Діаметр центрування | 75 мм |
| Мін. товщина | 22.4 мм |
| Сторона монтажу | Зад |
| Країна реєстрації бренда | Іспанія |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 24 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 294,51 ₴

