Тип гальмівного диска: з вентиляцією Діаметр [мм]: 300 Зовнішній діаметр [мм]: 300 Товщина гальмівного диска [мм]: 25 Діаметр центрування [мм]: 64 Кількість отворів: 5 Висота [мм]: 48.5 Мін. товщина [мм]: 23 Сторона монтажу: Перед Вага [кг]: 7.38
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 61589.10 |
| Виробник | Roadhouse |
| Країна виробник | Іспанія |
| Висота | 48.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 300 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | V40 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.38 кг |
| Діаметр | 300 мм |
| Діаметр центрування | 64 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 23 мм |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 422 ₴

