Висота [мм]: 48.6 Зовнішній діаметр [мм]: 236 Товщина гальмівного диска [мм]: 13 Діаметр отвору [мм]: 62 Габаритна висота [мм]: 48.9 Кількість отворів: 4 Діаметр центрування [мм]: 62 Товщина гальмівного диска [мм]: 12.7 Сторона монтажу: Перед Тип гальмівного диска: Повн. Покриття: змащен. оливою Довжина паковання [см]: 24 Ширина паковання [см]: 24 Висота паковання [см]: 8.9 Ø окружності центрів отворів [мм]: 100 Мін. товщина [мм]: 10.5 Мін. товщина [мм]: 11.4 Вага [кг]: 7.53
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PB 8007 |
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 48.6 мм |
| Зовнішній діаметр | 236 мм |
| Сумісність з маркою | Skoda |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 100 мм |
| Вага | 7.53 кг |
| Висота паковання | 8.9 см |
| Габаритна висота | 48.9 мм |
| Довжина паковання | 24 см |
| Діаметр отвору | 62 мм |
| Діаметр центрування | 62 мм |
| Кількість отворів | 4 |
| Покриття | змащен. оливою |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 24 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 810 ₴


