
Колодки гальмівні дискові передні комплект Ford Escort V-VI, Orion III 90-02р Starline BD S022
568,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: BD S022
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | BD S022 |
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 58 мм |
| Довжина | 131 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Ширина | 131 мм |
| Тип | Дискові |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Escort, Orion |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота паковання | 6.4 см |
| Гальмівна система | BENDIX |
| Довжина паковання | 16.8 см |
| Контакт попередження про знос | без контакту попередження про знос, не підготовлено для індикації попередження про зношення |
| Номер WVA | 21171 |
| Сторона монтажу | Перед |
| Ширина паковання | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 568,50 ₴

