
Диск гальмівний передній невентильований Kia Sephia, Shuma I 92-02р Starline PB 2263
892,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: S PB 2263
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Діаметр отвору [мм]: 57 Зовнішній діаметр [мм]: 243 Покриття: змащен. оливою Довжина паковання [см]: 24 Ширина паковання [см]: 24 Висота паковання [см]: 8.9 Тип гальмівного диска: з вентиляцією Товщина гальмівного диска [мм]: 20 Діаметр центрування [мм]: 57 Кількість отворів: 4 Висота [мм]: 42.5 Мін. товщина [мм]: 18 Сторона монтажу: Перед Вага [кг]: 9.32
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PB 2263 |
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 42.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 243 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Tourneo, Transit |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9.32 кг |
| Висота паковання | 8.9 см |
| Довжина паковання | 24 см |
| Діаметр отвору | 57 мм |
| Діаметр центрування | 57 мм |
| Кількість отворів | 4 |
| Мін. товщина | 18 мм |
| Покриття | змащен. оливою |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 20 мм |
| Ширина паковання | 24 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 892,50 ₴

