
Диск гальмівний задній невентильований Hyundai Elantra III, Lantra II 95-07р Starline PB 1324
814,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: S PB 1324
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Зовнішній діаметр [мм]: 258 Товщина гальмівного диска [мм]: 10 Товщина гальмівного диска [мм]: 10.0 Мін. товщина [мм]: 8.0 Висота [мм]: 40.4 Кількість отворів: 4 Діаметр центрування [мм]: 76 Сторона монтажу: Зад Тип гальмівного диска: Повн. Внутрішній діаметр [мм]: 154 Мін. товщина [мм]: 8
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S PB 1324 |
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 40.4 мм |
| Зовнішній діаметр | 258 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 154 |
| Діаметр центрування | 76 мм |
| Кількість отворів | 4 |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 814,50 ₴

