- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 14.40.710 |
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань між кріпильними отворами | 70 мм |
| Діаметр болта | 17.2 мм |
| Діаметр точок кріплення | 11 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 2 |
| Сторона монтажу | знизу, Перед, Передня вісь ліворуч, Передня вісь праворуч |
| Тип керма | для поперечного важеля підвіски |
| потрібна кількість | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 316,50 ₴






