- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 550047A |
| Виробник | ERA |
| Країна виробник | Італія |
| Сумісність з маркою | Citroen, Renault, Peugeot, Lancia, Fiat |
| Кількість контактів | 3 |
| Сумісність з моделлю | C8, 807, Boxer, Visa, Ducato, J5, 306, 307, 106, 308, Jumpy, Xsara, BX, C2, Evasion, Kangoo, C3, C4, C5, Partner, C25, Espace, Zeta, Laguna, 806, Expert, ZX, 305, 405, 406, 407, 206, 207, Jumper, Clio, Megane, Ulysse, Phedra, Xantia, XM, 1007, Scenic, Scudo, Berlingo, Xsara Picasso, 605, 607 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.04 кг |
| Монтажна глибина | 25.5 мм |
| Опір | 2 Ом |
| Форма корпусу штекера | прямокутн. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 309 ₴




