Сторона монтажу: Перед Сторона монтажу: з обох боків Тип амортизатора: Тиск оливи Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Система амортизаторів: Дві труби Діаметр отвору [мм]: 32 Діаметр штока поршня [мм]: 22 Вага [кг]: 3.900 Довжина паковання [см]: 50.5 Ширина паковання [см]: 30 Висота паковання [см]: 17
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TL C00389.2 |
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Газомасляний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.900 кг |
| Висота паковання | 17 см |
| Довжина паковання | 50.5 см |
| Діаметр отвору | 32 мм |
| Діаметр штока поршня | 22 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Сторона монтажу | Перед, з обох боків |
| Тип амортизатора | Тиск оливи, лещата газу |
| Ширина паковання | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 591,50 ₴




