
Амортизатор підвіски передній масляний Iveco EuroCargo I-III, Eurofire I-II 91-18р Templin 04.170.7950.234
1 756,50 ₴
- Немає в наявності
- Код: 04.170.7950.234
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Тип амортизатора: Тиск оливи Сторона монтажу: Перед макс. довжина [мм]: 660 Діаметр точок кріплення [мм]: 16 Діаметр штока поршня [мм]: 15 мін. довжина [мм]: 398 Тип амортизатора: Тиск оливи Якість: ST Діаметр 1 [мм]: 63.4 мін. довжина [мм]: 398 макс. довжина [мм]: 660 Діаметр 2 [мм]: 54 Сторона монтажу: Перед Конструкція амортизатора: Телескопічний амортизатор Система амортизаторів: Дві труби Спосіб кріплення амортизатора: вушко зверху Конструкція амортизатора: Телескопічний амортизатор Діаметр труби [мм]: 63.4 Внутрішній діаметр 1 [мм]: 16 Внутрішній діаметр 2 [мм]: 16 Діаметр труби [мм]: 54 Спосіб кріплення амортизатора: вушко знизу Вага [кг]: 2.9 Довжина 1 [мм]: 38 Довжина 2 [мм]: 38
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 04.170.7950.234 |
| Виробник | Templin |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Масляний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.9 кг |
| Внутрішній діаметр 1 | 16 мм |
| Внутрішній діаметр 2 | 16 мм |
| Довжина 1 | 38 мм |
| Довжина 2 | 38 мм |
| Діаметр 1 | 63.4 мм |
| Діаметр 2 | 54 |
| Діаметр точок кріплення | 16 мм |
| Діаметр штока поршня | 15 мм |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | вушко зверху, вушко зназу |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип амортизатора | Тиск оливи |
| Якість | ST |
| макс. довжина | 660 мм |
| мін. довжина | 398 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 756,50 ₴
