
Амортизатор підвіски передній масляний VW Caddy III 04-16р Starline TL C00388.2
1 666,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: TL C00388.2
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Перед Сторона монтажу: з обох боків Тип амортизатора: Тиск оливи Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Вага [кг]: 4.000 Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Система амортизаторів: Дві труби Діаметр отвору [мм]: 32 Дотримуватися технічних характеристик: Довжина 1 [мм]: 391 макс. довжина [мм]: 553 Довжина 2 [мм]: 553 Вага [кг]: 4 мін. довжина [мм]: 391 Діаметр штока поршня [мм]: 22 № артикула рекомендованого приладдя: MK194 Довжина паковання [см]: 51.5 Ширина паковання [см]: 16.2 № артикула рекомендованого приладдя: PK163 Висота паковання [см]: 16.2 Діаметр корпуса в діапазон затискання [мм]: 50
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TL C00388.2 |
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Масляний |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Caddy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота паковання | 16.2 см |
| Довжина 1 | 391 мм |
| Довжина 2 | 553 мм |
| Довжина паковання | 51.5 см |
| Діаметр корпуса в діапазон затискання | 50 мм |
| Діаметр отвору | 32 мм |
| Діаметр штока поршня | 22 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Сторона монтажу | Перед, з обох боків |
| Тип амортизатора | Тиск оливи |
| Ширина паковання | 16.2 см |
| макс. довжина | 553 мм |
| мін. довжина | 391 мм |
| № артикула рекомендованого приладдя | MK194, PK163 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 666,50 ₴



