
Диск гальмівний задній невентильований Land Rover Range Rover Sport II 12-25р Roadhouse 61614.10
3 206,24 ₴
- Немає в наявності
- Код: 61614.10
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 61614.10 |
| Виробник | Roadhouse |
| Країна виробник | Іспанія |
| Висота | 49 мм |
| Зовнішній діаметр | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9.34 кг |
| Діаметр | 350 мм |
| Діаметр центрування | 79 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 22 мм |
| Сторона монтажу | Зад |
| Схема розточування / кількість отворів | 5+1 |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 206,24 ₴
