Сторона монтажу: Перед Діаметр [мм]: 340 Діаметр центрування [мм]: 79 Товщина гальмівного диска [мм]: 30 Мін. товщина [мм]: 28.4 Висота [мм]: 73.2 Кількість отворів: 5 Вага [кг]: 11.51 Тип гальмівного диска: з вентиляцією Схема розточування / кількість отворів: 5+1 Зовнішній діаметр [мм]: 340
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 61594.10 |
| Виробник | Roadhouse |
| Країна виробник | Іспанія |
| Висота | 73.2 мм |
| Зовнішній діаметр | 340 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 11.51 кг |
| Діаметр | 340 мм |
| Діаметр центрування | 79 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 28.4 мм |
| Сторона монтажу | Перед |
| Схема розточування / кількість отворів | 5+1 |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 728,50 ₴

