
Диск гальмівний передній невентильований VW Transporter T4 90-10р Templin 03.110.2600.260
2 374,50 ₴
- Немає в наявності
- Код: 03.110.2600.260
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Товщина [мм]: 26 Діаметр [мм]: 300 Сторона монтажу: Перед Висота [мм]: 56.5 Ø окружності центрів отворів [мм]: 112 Діаметр отвору [мм]: 16.6 Мін. товщина [мм]: 22 Діаметр отвору маточини [мм]: 68 Тип гальмівного диска: з вентиляцією Товщина гальмівного диска [мм]: 26 Кількість отворів: 5 Зовнішній діаметр [мм]: 300
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 03.110.2600.260 |
| Виробник | Templin |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 56.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 300 мм |
| Товщина | 26 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 112 мм |
| Діаметр | 300 мм |
| Діаметр отвору | 16.6 мм |
| Діаметр отвору маточини | 68 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 22 мм |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 26 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 374,50 ₴
