Тип амортизатора: Тиск оливи макс. довжина [мм]: 475 Діаметр точок кріплення [мм]: 20 Діаметр штока поршня [мм]: 20 мін. довжина [мм]: 320 Тип амортизатора: Тиск оливи Якість: ST Конструкція амортизатора: Телескопічний амортизатор Діаметр 1 [мм]: 80 мін. довжина [мм]: 324 макс. довжина [мм]: 478 Сторона монтажу: Зад Діаметр 2 [мм]: 70 Система амортизаторів: Дві труби Спосіб кріплення амортизатора: вушко зверху Діаметр труби [мм]: 80 Внутрішній діаметр 1 [мм]: 20.1 Внутрішній діаметр 2 [мм]: 20.1 Діаметр труби [мм]: 70 Спосіб кріплення амортизатора: вушко знизу Вага [кг]: 5.1 Довжина 1 [мм]: 55 Довжина 2 [мм]: 55
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 04.170.7950.183 |
| Виробник | Templin |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Масляний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.1 кг |
| Внутрішній діаметр 1 | 20.1 мм |
| Внутрішній діаметр 2 | 20.1 мм |
| Довжина 1 | 55 мм |
| Довжина 2 | 55 мм |
| Діаметр 1 | 80 мм |
| Діаметр 2 | 70 |
| Діаметр точок кріплення | 20 мм |
| Діаметр штока поршня | 20 мм |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | вушко зверху, вушко зназу |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип амортизатора | Тиск оливи |
| Якість | ST |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 910 ₴

