
Амортизатор підвіски передній газомасляний Toyota Corolla 87-03р Starline TL D25884/5
1 783,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: TL D25884/5
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Перед Сторона монтажу: з обох боків Тип амортизатора: Тиск газу Тип амортизатора: Тиск оливи Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Система амортизаторів: Дві труби Вага [кг]: 4.100 № артикула рекомендованого приладдя: MK088 № артикула рекомендованого приладдя: PK026 Довжина паковання [см]: 57.1 Ширина паковання [см]: 17 Висота паковання [см]: 17
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TL D25884/5 |
| Виробник | Starline |
| Стан | Новий |
| Тип | Газомасляний |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Corolla |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.100 кг |
| Висота паковання | 17 см |
| Довжина паковання | 57.1 см |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Сторона монтажу | Перед, з обох боків |
| Країна реєстрації бренда | Чехия |
| Тип амортизатора | Тиск оливи, лещата газу |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 17 см |
| № артикула рекомендованого приладдя | MK088, PK026 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 783,50 ₴



