
Диск гальмівний задній невентильований Citroen C4 I, Peugeot 307 00-14р Starline PB 3229
2 494,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: PB 3229
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Зовнішній діаметр [мм]: 249 Товщина гальмівного диска [мм]: 9 Мін. товщина [мм]: 7 Висота [мм]: 67.2 Кількість отворів: 4 Діаметр центрування [мм]: 56 Сторона монтажу: Зад Тип гальмівного диска: Повн. Додатковий виріб/додаткова інформація 2: з комплектом колісних підшипників Додатковий виріб/додаткова інформація 2: з кільцем датчика ABS Розмір нарізі: M12x1.25 Діаметр фіксатора [мм]: 25 Знак відповідності нормам: E1 90R-02C0444/2505 Мін. товщина [мм]: 8
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PB 3229 |
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 67.2 мм |
| Зовнішній діаметр | 249 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C4, 307 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з комплектом колісних підшипників, з кільцем датчика ABS |
| Діаметр фіксатора | 25 мм |
| Діаметр центрування | 56 мм |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0444/2505 |
| Кількість отворів | 4 |
| Розмір нарізі | M12x1.25 |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Товщина гальмівного диска | 9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 494,50 ₴






