Спосіб кріплення амортизатора: вушко зверху Спосіб кріплення амортизатора: вушко знизу Конструкція амортизатора: Телескопічний амортизатор Система амортизаторів: Дві труби Тип амортизатора: Тиск оливи Вага [кг]: 3.100 Діаметр отвору [мм]: 35 Довжина 1 [мм]: 404 Довжина 2 [мм]: 615 Довжина паковання [см]: 50.5 Ширина паковання [см]: 6.4 Гарантія: Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни Висота паковання [см]: 6.4 Діаметр штока поршня [мм]: 15.8
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | V2303 |
| Виробник | Monroe |
| Країна виробник | США |
| Тип | Масляний |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vario |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.100 кг |
| Висота паковання | 6.4 см |
| Гарантія | Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни |
| Довжина 1 | 404 мм |
| Довжина 2 | 615 мм |
| Довжина паковання | 50.5 см |
| Діаметр отвору | 35 мм |
| Діаметр штока поршня | 15.8 мм |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | вушко зверху, вушко зназу |
| Тип амортизатора | Тиск оливи |
| Ширина паковання | 6.4 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 562,50 ₴


