
Амортизатор підвіски газомасляний Mercedes Sprinter, VW Crafter 06-20р Monroe V4510
3 610,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: V4510
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Система амортизаторів: Дві труби Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Вага [кг]: 6.500 Діаметр отвору [мм]: 35 Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Довжина 1 [мм]: 260 Довжина паковання [см]: 62 Ширина паковання [см]: 13.8 Довжина 2 [мм]: 440 Гарантія: Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни Висота паковання [см]: 13.8 Тип паковання: Коробка Діаметр штока поршня [мм]: 28 № артикула рекомендованого приладдя: MK287 № артикула рекомендованого приладдя: PK302
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | V4510 |
| Виробник | Monroe |
| Країна виробник | США |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, Crafter |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.500 кг |
| Висота паковання | 13.8 см |
| Гарантія | Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни |
| Довжина 1 | 260 мм |
| Довжина 2 | 440 мм |
| Довжина паковання | 62 см |
| Діаметр отвору | 35 мм |
| Діаметр штока поршня | 28 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 13.8 см |
| № артикула рекомендованого приладдя | MK287, PK302 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 610,50 ₴



