
Амортизатор підвіски газомасляний Fiat Ducato, Citroen Jumper I-II, Peugeot Boxer 94-11р Monroe V4501
3 867 ₴
- Готово до відправки
- Код: V4501
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Тип амортизатора: Тиск газу Система амортизаторів: Дві труби Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Вага [кг]: 7.800 Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Діаметр отвору [мм]: 35 Довжина паковання [см]: 71.2 Довжина 1 [мм]: 498 Довжина 2 [мм]: 695 Ширина паковання [см]: 21.5 Висота паковання [см]: 21.7 Тип паковання: Коробка Гарантія: Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни Діаметр штока поршня [мм]: 25 № артикула рекомендованого приладдя: MK047 № артикула рекомендованого приладдя: PK074 Тип амортизатора: Тиск газу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | V4501 |
| Виробник | Monroe |
| Країна виробник | США |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, Boxer |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.800 кг |
| Висота паковання | 21.7 см |
| Гарантія | Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни |
| Довжина 1 | 498 мм |
| Довжина 2 | 695 мм |
| Довжина паковання | 71.2 см |
| Діаметр отвору | 35 мм |
| Діаметр штока поршня | 25 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 21.5 см |
| № артикула рекомендованого приладдя | MK047, PK074 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 867 ₴






