
Амортизатор підвіски газомасляний Nissan Primastar, Renault Trafic II, Opel Vivaro A 01-25р Monroe V4504
3 778,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: V4504
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Тип амортизатора: Тиск газу Система амортизаторів: Дві труби Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Вага [кг]: 7.200 Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Діаметр отвору [мм]: 35 Довжина паковання [см]: 57.5 Довжина 1 [мм]: 438 Довжина 2 [мм]: 607 Ширина паковання [см]: 20.3 Висота паковання [см]: 20.3 Тип паковання: Коробка Гарантія: Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни Діаметр штока поршня [мм]: 25 № артикула рекомендованого приладдя: MK181 № артикула рекомендованого приладдя: PK116 Тип амортизатора: Тиск газу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | V4504 |
| Виробник | Monroe |
| Країна виробник | США |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Vivaro, Trafic, Primastar |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.200 кг |
| Висота паковання | 20.3 см |
| Гарантія | Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни |
| Довжина 1 | 438 мм |
| Довжина 2 | 607 мм |
| Довжина паковання | 57.5 см |
| Діаметр отвору | 35 мм |
| Діаметр штока поршня | 25 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 20.3 см |
| № артикула рекомендованого приладдя | MK181, PK116 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 778,50 ₴



