Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: вушко знизу Конструкція амортизатора: Телескопічний амортизатор Система амортизаторів: Одна труба Вага [кг]: 1.300 Довжина 1 [мм]: 435 Довжина 2 [мм]: 671 Довжина паковання [см]: 60 Ширина паковання [см]: 7.2 Гарантія: Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни Тип паковання: Коробка Висота паковання [см]: 7.2 № артикула рекомендованого приладдя: MK364 № артикула рекомендованого приладдя: PK078 Тип амортизатора: Тиск оливи
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 43125 |
| Виробник | Monroe |
| Країна виробник | США |
| Тип | Масляний |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | 2, Fiesta |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.300 кг |
| Висота паковання | 7.2 см |
| Гарантія | Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни |
| Довжина 1 | 435 мм |
| Довжина 2 | 671 мм |
| Довжина паковання | 60 см |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор |
| Система амортизаторів | Одна труба |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, вушко зназу |
| Тип амортизатора | Тиск оливи |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 7.2 см |
| № артикула рекомендованого приладдя | MK364, PK078 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 969,50 ₴










