Конструкція амортизатора: Телескопічний амортизатор Вага [кг]: 2.100 Система амортизаторів: Дві труби Спосіб кріплення амортизатора: вушко знизу Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Довжина 1 [мм]: 445 Довжина 2 [мм]: 599 Довжина паковання [см]: 58.75 Ширина паковання [см]: 10.16 Гарантія: Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни Висота паковання [см]: 6604 № артикула рекомендованого приладдя: MK276 № артикула рекомендованого приладдя: PK078 Тип амортизатора: Тиск оливи Тип паковання: Коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5794ST |
| Виробник | Monroe |
| Країна виробник | США |
| Тип | Масляний |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Kalos |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.100 кг |
| Висота паковання | 6604 см |
| Гарантія | Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни |
| Довжина 1 | 445 мм |
| Довжина 2 | 599 мм |
| Довжина паковання | 58.75 см |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | вушко зназу, штифт зверху |
| Тип амортизатора | Тиск оливи |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 10.16 см |
| № артикула рекомендованого приладдя | MK276, PK078 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 845 ₴









