Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Вага [кг]: 4.400 Довжина паковання [см]: 52.07 Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Система амортизаторів: Дві труби Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Ширина паковання [см]: 16.51 Висота паковання [см]: 16.51 Гарантія: Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни Тип паковання: Коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 71377ST |
| Виробник | Monroe |
| Країна виробник | США |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Grand Cherokee, Commander |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.400 кг |
| Висота паковання | 16.51 см |
| Гарантія | Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни |
| Довжина паковання | 52.07 см |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 16.51 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 963 ₴









