
Колодки гальмівні дискові передні комплект Peugeot 206, 306 93-12р Starline BD S316
898,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: BD S316
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | BD S316 |
| Виробник | Starline |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 18 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Xsara, 306, 206 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота паковання | 4.4 см |
| Довжина: | 131 см |
| Довжина паковання | 14.8 см |
| Контакт попередження про знос | без контакту попередження про знос, не підготовано для індикатора попередження про знос |
| Кількість на вісь | 4 |
| Номер WVA | 23332 |
| Сторона монтажу | Перед |
| Країна реєстрації бренда | Чехия |
| Тип паковання | Коробка |
| Гальмівна система | Bosch |
| Ширина | 131 см |
| Ширина паковання | 10.6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 898,50 ₴

