
Диск гальмівний задній невентильований Hyundai Santa Fe II-III 05-19р Roadhouse 61373.00
2 737,84 ₴
- Немає в наявності
- Код: 61373.00
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 61373 |
| Виробник | Roadhouse |
| Країна виробник | Іспанія |
| Висота | 72 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento, Santa Fe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.84 кг |
| Діаметр | 302 мм |
| Діаметр центрування | 69 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 9 мм |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Товщина гальмівного диска | 11 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 737,84 ₴
