
Диск гальмівний невентильований Mitsubishi Pajero II, Pajero Sport I, 90-25р Brembo 08.7106.10
2 538 ₴
- Немає в наявності
- Код: 08.7106.10
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Висота [мм]: 84 Товщина гальмівного диска [мм]: 18 Мін. товщина [мм]: 16.4 Зовнішній діаметр [мм]: 315 Тип гальмівного диска: Повн. Діаметр центрування [мм]: 108 Кількість отворів: 6 Момент затягування [Нм]: 100 Прикріплений документ: Інформація щодо монтажу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 08.7106.10 |
| Виробник | BREMBO |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 84 мм |
| Зовнішній діаметр | 315 мм |
| Сумісність з моделлю | L400, Pajero, Pajero Sport |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр центрування | 108 мм |
| Кількість отворів | 6 |
| Момент затягування | 100 Нм |
| Мін. товщина | 16.4 мм |
| Прикріплений документ | Інформація щодо монтажу |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Товщина гальмівного диска | 18 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 538 ₴

