
Диск гальмівний задній Cagiva 750 Elefant 750, 1000 Navigator 1000 87-13р Brembo 68B40780
5 992,86 ₴
- Немає в наявності
- Код: 68B40780
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 68B40780 |
| Виробник | BREMBO |
| Зовнішній діаметр | 240 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 5 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Silverwing, XRV, CB Hornet, XL, SH, NES, CB, NSS, FJS, CB Seven Fifty |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр. | 105 мм |
| Діаметр точок кріплення | 10.5 мм |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Тип гальмівного диска | стаціонарний гальмівний диск |
| Товщина гальмівного диска | 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 992,86 ₴
