- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0220-A60UPF |
| Виробник | Febest |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan |
| Сумісність з моделлю | QX56, Patrol, A60 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.367 кг |
| Висота паковання | 5.3 см |
| Довжина паковання | 9 см |
| Розмір конуса 1 | 15 мм |
| Розмір конуса 2 | 18.7 мм |
| Сторона монтажу | Передня вісь зверху |
| Ширина паковання | 5.3 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 922,50 ₴




