
Диск гальмівний задній невентильований Land Rover Freelander II 06-15р Roadhouse 61516.00
913,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: RH 61516.00
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Тип гальмівного диска: Повн. Діаметр [мм]: 302 Зовнішній діаметр [мм]: 302 Товщина гальмівного диска [мм]: 12 Діаметр центрування [мм]: 64 Кількість отворів: 5 Висота [мм]: 66 Мін. товщина [мм]: 10 Сторона монтажу: Зад Вага [кг]: 6.4
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 61516 |
| Виробник | Roadhouse |
| Країна виробник | Іспанія |
| Висота | 66 мм |
| Зовнішній діаметр | 302 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.4 кг |
| Діаметр | 302 мм |
| Діаметр центрування | 64 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 10 мм |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Товщина гальмівного диска | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 913,50 ₴
