Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: вушко знизу Конструкція амортизатора: Телескопічний амортизатор Система амортизаторів: Дві труби Тип амортизатора: Тиск оливи Вага [кг]: 3.940 Діаметр отвору [мм]: 35 Довжина 1 [мм]: 416 Довжина 2 [мм]: 699 Довжина паковання [см]: 65 Ширина паковання [см]: 11 Тип паковання: Коробка Діаметр штока поршня [мм]: 15.8 Висота паковання [см]: 8.4
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | T1345 |
| Виробник | Monroe |
| Країна виробник | США |
| Тип | Масляний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.940 кг |
| Висота паковання | 8.4 см |
| Довжина 1 | 416 мм |
| Довжина 2 | 699 мм |
| Довжина паковання | 65 см |
| Діаметр отвору | 35 мм |
| Діаметр штока поршня | 15.8 мм |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, вушко зназу |
| Тип амортизатора | Тиск оливи |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 11 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 096,50 ₴


