- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CEI 215.071 |
| Виробник | CEI |
| Зовнішній діаметр | 324 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vario |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 11.736 кг |
| Висота | 91 см |
| Відстань між затвердіннями | 140 мм |
| Сторона монтажу | Перед, Зад |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Тип гальмівного диска | зі внутрішньою вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 30 мм |
| Кількість отворів | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 400,62 ₴

