
Диск гальмівний невентильований Man M 2000 L, F 2000, Nl, TGS, L2000 72-25р CEI 215.083
10 139,66 ₴
- Немає в наявності
- Код: 215.083
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 215.083 |
| Виробник | CEI |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 135 мм |
| Зовнішній діаметр | 432 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 36.870 кг |
| Відстань між отворами | 235 мм |
| Кількість отворів | 10 |
| Сторона монтажу | Перед, Зад |
| Тип гальмівного диска | зі внутрішньою вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 139,66 ₴
