- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 215.046 |
| Виробник | CEI |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 160.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 430 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань між отворами | 335 мм |
| Діаметр | 430 мм |
| Діаметр центрування | 190 мм |
| Кількість отворів | 10 |
| Мін. товщина | 37 мм |
| Сторона монтажу | Перед, Зад |
| Схема розточування / кількість отворів | 10 |
| Тип гальмівного диска | зі внутрішньою вентиляцією, з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 084,97 ₴

