
Диск гальмівний передній вентильований Man Nl, M 2000 L, F 90, F 2000, Lions, 86-25р CEI 215.028
11 455,89 ₴
- Немає в наявності
- Код: CEI 215.028
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CEI 215.028 |
| Виробник | CEI |
| Зовнішній діаметр | 438 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 35.200 кг |
| Висота | 135 см |
| Відстань між затвердіннями | 235 мм |
| Сторона монтажу | Перед, Зад |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Тип гальмівного диска | зі внутрішньою вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 45 мм |
| Кількість отворів | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 455,89 ₴
