- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0320-CL7D |
| Виробник | Febest |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сумісність з маркою | Acura, Honda |
| Сумісність з моделлю | Legend, Accord, RL, Odyssey |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.438 кг |
| Висота паковання | 5 см |
| Довжина паковання | 9.5 см |
| Сторона монтажу | Передня вісь знизу |
| Ширина паковання | 5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 546 ₴




