- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20.77.710 |
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 64 мм |
| Довжина | 118 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Ширина | 64 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір нарізі 1 | M16 x 2, M16x2 |
| Сторона монтажу | знизу, Перед |
| макс. довжина | 118 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 571,50 ₴


