
Амортизатор підвіски передній правий газомасляний Volvo S80 II, V70 III, V60 I, S60 II 06-19р Optimal A-3980GR
2 707,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-3980GR
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Передня вісь праворуч Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Розмір нарізі: M12x1.25 Система амортизаторів: Дві труби Довжина штока поршня [мм]: 224 Обладнання ТЗ: для ТЗ без системи регулювання рівня Діаметр штока поршня [мм]: 22 парні номери артикулів: A-3980GL Тип паковання: Коробка Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 52 № артикула рекомендованого приладдя: AK-735192 № артикула рекомендованого приладдя: F0-0023S № артикула рекомендованого приладдя: F8-7608
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-3980GR |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Volvo, Ford |
| Сумісність з моделлю | S60, V70, Mondeo, XC70, S80 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока поршня | 224 мм |
| Діаметр штока поршня | 22 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 52 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Обладнання ТЗ | для ТЗ без системи регулювання рівня |
| Розмір нарізі | M12x1.25 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| парні номери артикулів | A-3980GL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 707,50 ₴







