
Амортизатор підвіски передній газомасляний Daihatsu Sirion, Subaru Justy IV 05-25р Optimal A-3730G
2 775 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-3730G
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Перед Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Система амортизаторів: Дві труби Розмір нарізі: M12x1.25 Довжина штока поршня [мм]: 218 Діаметр штока поршня [мм]: 18 Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 45 Тип паковання: Коробка Діаметр отвору 1 [мм]: 12.2
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-3730G |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Subaru, Daihatsu |
| Сумісність з моделлю | Justy, Sirion |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока поршня | 218 мм |
| Діаметр отвору 1 | 12.2 мм |
| Діаметр штока поршня | 18 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 45 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Розмір нарізі | M12x1.25 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 775 ₴






