Сторона монтажу: Перед Тип амортизатора: Тиск оливи Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Система амортизаторів: Дві труби Діаметр отвору [мм]: 10 Розмір нарізі: M12x1,25 Довжина штока поршня [мм]: 238 Ходова частина: для ТЗ зі стандартною ходовою частиною Тип паковання: Коробка Відстань між кріпильними отворами [мм]: 49 Діаметр штока поршня [мм]: 20 Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 45
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-3635H |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Масляний |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Uno |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань між кріпильними отворами | 49 мм |
| Довжина штока поршня | 238 мм |
| Діаметр отвору | 10 мм |
| Діаметр штока поршня | 20 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 45 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Розмір нарізі | M12x1,25 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип амортизатора | Тиск оливи |
| Тип паковання | Коробка |
| Ходова частина | для ТЗ зі стандартною ходовою частиною |
Інформація для замовлення
- Ціна: 708 ₴





