
Амортизатор підвіски передній правий газомасляний Mercedes C-class 00-07р Optimal A-5172GR
1 386 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-5172GR
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Передня вісь праворуч Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: хомут знизу Система амортизаторів: Дві труби Діаметр отвору [мм]: 14 Розмір нарізі: M14x1.5 Довжина штока поршня [мм]: 191 Тип паковання: Коробка Відстань між кріпильними отворами [мм]: 60 Діаметр штока поршня [мм]: 25 парні номери артикулів: A-5172GL Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 54
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-5172GR |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань між кріпильними отворами | 60 мм |
| Довжина штока поршня | 191 мм |
| Діаметр отвору | 14 мм |
| Діаметр штока поршня | 25 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 54 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Розмір нарізі | M14x1.5 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, хомут знизу |
| Сторона монтажу | Передня вісь праворуч |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| парні номери артикулів | A-5172GL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 386 ₴





